Щоденник Нареченої ЩН5 | Page 20

ОСОБЛИВОСТІ ФРАНЦУЗЬКОГО ВЕСІЛЛЯ

Справжня візитна картка Франції— вишукана елегантність і увага до найменших дрібниць. Саме тому, незважаючи на те чи весілля відбувається в традиційному чи в сучасному стилі, тут воно відрізняється особливою витонченістю та романтикою
Заручини
Не менш як за рік до визначної події відбуваються заручини. Оскільки в Франції вітається спільне проживання до весілля, бажання одружитись не стає сюрпризом ні для кого з рідних. Заручини проходять в домі батьків дівчини, рідше – в ресторані. В присутності близьких майбутній наречений дарує своїй обраниці красиву каблучку з дорогим каменем, яка символізує їх відносини.
Місце проведення весілля
Французи тяжіють до мальовничих місць, тому весілля може відбуватись як в заміському ресторані, так і в старовинному замку чи десь в маєтку в виноробному регіоні. До речі, це одна з передумов того, чому так довго тривають приготування до весілля – культові місця заброньовані на довгий час вперед.
Весільне вбрання
Пошук сукні француженки починають не пізніше ніж за шість місяців до свята. Зазвичай вони вибирають в шоу-румі потрібну модель, а тоді шиють її під замовлення згідно своїх параметрів. Чоловікам простіше— їм необов’ язково купувати костюм чи смокінг, адже святкове вбрання без проблем можна взяти напрокат. В деяких регіонах Франції досі вважається, що весільні туфлі повинні бути подарунком нареченого і дівчина в жодному випадку не повинна купувати їх сама.
Щось нове, щось старе …
Навіть в наш час весільне вбрання французької нареченої обов’ язково доповнюється особливими деталями: чимось новим, чимось старим, чимось позиченим та чимось голубим. Якщо раніше цю традицію розглядали серйозно, оскільки вірили що саме від цих речей залежить щасливе подружнє життя, сучасні дівчата одягають бабусин браслет, білизну голубого кольору чи підв’ язку подруги лише тому, що сприймають звичай як цікаву розвагу.
20