Hlasatel Fanklubu Lev Praha 2015 - 2016 #3 | Page 11

VS. SLAVOJ ZBRASLAV První vzájemný souboj PLLH : LISTOPAD 2015 Sobotní zápas pro Slavoj Zbraslav byl skvělým zážitkem jak pro samotné hráče Lva tak pro fanoušky, kterých se na stadióně objevilo v průběhu zápasu několik. Lvi nastoupili tentokrát netradičně pouze na dvě plné formace s jedním žolíkem navíc. Soupeř však na tom nebyl o mnoho lépe, Slavoj totiž nastoupil pouze v devíti hráčích. Utkání bylo v úvodu velmi vyrovnané a Slavoj dělal problémy obraně Lvů svými dlouhými pasy na vzdálenou modrou. Lvi však v útočné třetině dokázali Slavoj zamknout a právě v jednoho ze zámků první formace se prosadil Hlava, který si nabruslil před branku soupeře a přesně mířenou nahrávku od Zelíčka krásně nekompromisně nasměroval za záda brankaře Zbraslavi. Lvi se tak mohli do druhé třetiny trošku uklidnit a přidávat postupně na tempu. K tomu mohla pomoci přesilová hra, která byla nařízena ve prospěch hostí tedy Lvů. Přesilovka však nevyšla, Wendaar při pokusu o zavezení kotouče do útočné třetiny přišel o kotouč a nechal tak soupeře v oslabení vyrovnat. Lvi na chvíli znervózněli a za stavu 1:1 museli řešit několik zapeklitých momentů a Lukáš musel čelit několika nebezpečným únikům. Hráči Fanklubu se potřebovali uklidnit a dostat se opět na koně. To zařídil opět Hlava svým drzým průnikem, kdy si položil dva obránce i golmana a zavěsil 2:1, důležitý gól.