Hlasatel Fanklubu Lev Praha 2015 - 2016 #3 | Page 10

PLLH : LISTOPAD 2015 Na začátku poslední části hry byla druhá přesilová hra Lvů, seskládaná elitní formace ji dokázala využít. Honza pálí od modré čáry, Wendaar před brankou jen lehounce lízl kotouč bruslí a bylo srovnáno 2:2 a to se již začala ozývat i Lví strana publika a stadion se otřásal jako na lize! Na střídačce Fanklubáků bylo stále cítit, že si věří že to přijde a také že ano. Nejprve stojí za zmínku spousty skvělých šancí, které bohužel spálil Zelíčko ale i ostatní borci byli blízko! Nakonec však třetí formace zamkla soupeře, vybojovala si kotouč dobrým forčekingem, Wendaar se natlačil před bránu, kde vznikl zmatek a obrovská díra, volný puk si našel pohotově Standa a zakončil do sítě Geografů. 3:2 pět minut před koncem! Pikantní je, že Standa původně nebyl zařazen do sestavy, ale v den zápasu byl povolán, a je vidět, že to byl správný tah! Geografové neskládali zbraně a bušili do Lva, Jarin vytáhl několik ukázkových semaforů a pohotových zákroků. I tak se Lvi zbytečně nechali vyhecovat a opět dohrávali téměř celých posledních pět minut v oslabení. Kaňkou na konci utkání byl smolný tvrdý hit na nejlepšího hráče Geografů, který bohužel skončil otřesem mozku. Přejeme brzké uzdravení a vyjadřujeme lítost nad zraněním hokejisty. Ani závěrečná Power-play nakonec Geografům nepřinesla vyrovnání a tak Lvi mohli oslavit přesun na první příčku ligové tabulky! A zároveň se potěšit se svými fanoušky, kterých přišlo velké množství a jsme za to moc a moc rádi, děkujeme a rádi vás opět uvidíme v ochozech :)