F27 SWE MVM BK2 SWEDISH | Page 14

800 kr RABATT

Ett par ZEISS DriveSafe progressiva glas Produkt:. Diverse Max köp 6

400 kr. RABATT

Ett par ZEISS DriveSafe enkelslipade glas Produkt:. Diverse Max köp 6
Now with ZEISS UVProtect
Technology
* Detta erbjudande gäller vid köp av ett par ZEISS DriveSafe-glas hos Costco Optical. Ett aktuellt och giltigt glasögonrecept krävs. Ett giltigt recept från en annan optiker kan användas. Endast Costco-medlemmar eller familjemedlemmar som bor på samma adress som medlemmen får köpa optikprodukter. Erbjudandet kan inte kombineras med andra erbjudanden från Costco Optical. Villkor gäller.

185 kr

Youtheory kollagen + biotin 390 tabletter 0.47 kr / st Produkt: 462245 Max köp 50

199 kr

Youtheory Ashwaghanda 150 st 1,33 kr / st Produkt: 416876 Max köp 50

259 kr

YouTheory Turmeric Plus 240 Count 1,08 kr / st Produkt: 8590337 Max köp 50

199 kr

Youtheory flytande kollagen Naturliga bär – 30 st 6,63 kr./ st Produkt: 458401 Max köp 50
Costco pris Du sparar DITT PRIS
DITT PRIS
235 kr – 50 kr 185 kr

99 kr

Listerine Total Care Munskölj 2 x 1 L 50 kr / l Produkt: 338014
Costco pris Du sparar DITT PRIS
255 kr – 56 kr 199 kr
Costco pris Du sparar DITT PRIS
329 kr – 70 kr 259 kr

199 kr

Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Advanced 9 rakblad + handtag Produkt: 351937
Costco pris Du sparar DITT PRIS
255 kr – 56 kr 199 kr
Costco pris Du sparar DITT PRIS
249 kr – 50 kr 199 kr
Giltig 28 september – 25 oktober 2026