F27 SWE MVM BK2 SWEDISH | Page 13

80 kr

Hi-Chew Blandade Sega Godisbitar 500 g 160 kr / kg Produkt: 449625 Max köp 480

135 kr

The Jelly Bean Factory 36 Blandade smaker 1,4 kg 96 kr / kg Produkt: 439220 Max köp 186
Costco pris Du sparar DITT PRIS
105 kr – 25 kr 80 kr

99 kr

Trolli Spookylicious 50 x 20g 99 kr / kg Produkt: 510331 Max köp 288
Costco pris Du sparar DITT PRIS

95 kr

Trolli Tarantula 975g 97 kr / kg Produkt: 663098 Max köp 270
169 kr – 34 kr 135 kr
Costco pris Du sparar DITT PRIS
129 kr – 30 kr 99 kr

79 kr

Festival Biscuit Variety 36 Pack 1.2kg 65,831 kr./ kg Produkt: 8560966
Costco pris Du sparar DITT PRIS

99 kr

Snickers 3 x 10 Pack 3 x 500g 66 kr./ kg Produkt: 574286
119 kr – 24 kr 95 kr
Costco pris Du sparar DITT PRIS
99 kr – 20 kr 79 kr
Costco pris Du sparar DITT PRIS
149 kr – 50 kr 99 kr
Giltig 28 september – 25 oktober 2026