F27 SWE MVM BK2 SWEDISH | Page 11

89 kr

Pulmuone Teriyaki Stekta Udonnudlar 4 Pack 22,25 kr / st Produkt: 1103763

319 kr

Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 5 L 63,80 kr / l Produkt: 28218 Max köp 168
Costco pris Du sparar DITT PRIS
115 kr – 26 kr 89 kr

85 kr

Samyang Hot Chicken Flavour Ramen Cup 6 x 70g 202 kr / kg Produkt: 351738 Max köp 80
Costco pris Du sparar DITT PRIS
399 kr – 80 kr 319 kr

59 kr

Geeta’ s Premium Mango Chutney 1,5 kg 39 kr / kg Produkt: 38465 Max köp 550
Costco pris Du sparar DITT PRIS

85 kr

CJ Foods Gochujang Het röd chilipasta 2 x 1 kg 59,50 kr / kg Produkt: 7004 Max köp 240
109 kr – 24 kr 85 kr
Costco pris Du sparar DITT PRIS
DITT PRIS
79 kr – 20 kr 59 kr

69 kr

Nando’ s Perinaise Mild Peri Peri Majonnäs 2 x 465 g 74 kr / kg Produkt: 295653 Max köp 490
Costco pris Du sparar DITT PRIS
149 kr – 30 kr 119 kr
Giltig 28 september – 25 oktober 2026