F27 SWE MVM BK2 SWEDISH | Page 10

85 kr

CP Foods Friterad kyckling – Tatsuta-age 1 kg 85 kr / kg Produkt: 539850
FRYST PRODUKT
FRYST PRODUKT

119 kr

Ajinomoto Kyckling Gyoza 1,4 kg 85 kr / kg Produkt: 230873
FRYST PRODUKT
FRYST PRODUKT
Costco pris Du sparar DITT PRIS
109 kr – 24 kr 85 kr

119 kr

CP Authentic Asia Wontonsoppa med räka 6 x 148g 135 kr / kg Produkt: 88675
FRYST PRODUKT
FRYST PRODUKT
Costco pris Du sparar DITT PRIS
155 kr – 36 kr 119 kr

89 kr

Cabezuelo Jalapeno Poppers 1,6 kg 56 kr / kg Produkt: 560978
FRYST PRODUKT
FRYST PRODUKT
Costco pris Du sparar DITT PRIS
159 kr – 40 kr 119 kr

85 kr

Crosta & Mollica Rustica-pizza 2 x 444g 96 kr / kg Item 325867
FRYST PRODUKT
FRYST PRODUKT
Costco pris Du sparar DITT PRIS
119 kr – 30 kr 89 kr

99 kr

La Menorquina Mini Dubai Chocolate Sandwich 15 x 55ml 120 kr / l Produkt: 575730
FRYST PRODUKT
FRYST PRODUKT
Costco pris Du sparar DITT PRIS
109 kr – 24 kr 85 kr
Costco pris Du sparar DITT PRIS
149 kr – 50 kr 99 kr
Giltig 28 september – 25 oktober 2026