Д ивно, до якої міри скромні італійські містечка часом виявляються якщо і не центром світу, то принаймні колискою науки, культури і мистецтва протягом багатьох століть. Саме такий тосканський Ареццо- чарівне старовинне місто з великою кількістю пам ' яток і незабутніх місць давньої і сучасної історії.
Колись Ареццо був одним з 12 найважливіших етруських міст. До появи на карті Риму, тут жив дивний народ, який прийшов невідомо звідки, говорив на мові, яку до цих пір ніхто не може зрозуміти, залишив після себе численні некрополі, скульптури та предмети побуту. Ареццо в цьому плані пощастило, тут була знайдена відома статуя Химера, яка зараз зберігається у Флоренції. Почнемо з того, що в XI ст. тут жив та працював Гвідо д ' Ареццо— один з найбільших реформаторів в області музичної практики середньовіччя. Він увів у музику систему сольмізації, 4-х лінійний нотний стан з літерним позначенням висоти звуку на кожній лінії і ключ. Реформа нотного письма створила передумови для точного запису музичних творів, зіграла важливу роль у розвитку композиторської творчості й лягла в основу сучасної нотації. Тут в 1215 році був заснований один з найдавніших університетів Європи. Ареццо— батьківщина Ф. Петрарки— італійського поета та літописця, його ще називають « батьком гуманізму ». На площі piazza Guido Monaco, проходячи по вулиці via Giudo Monaco до перетину з via Giuseppe Mazzini та звернувши направо, з лівого боку ви одразу зауважите кафе « Caffe ' Dei Costanti », в ньому знімалися деякі сцени найвідомішого фільму Беніньї « La vita è bella ».
Відразу після виходу картина отримала широке міжнародне визнання. У 1998 році фільму був присуджений Гран-прі Канського кінофестивалю, в тому ж році кінострічка була представлена на Оскар в семи номінаціях. Дві статуетки отримав Роберто Беніньї, як кращий актор і як режисер кращого іноземного фільму, за музику до кінофільму Оскар отримав Нікола Пьовані.
Станом на грудень 2014 року в муніципалітеті офіційно проживало 11 840 іноземців, серед них 132 громадяни України.
бов до витончених речей людство набуло
Лю досить давно, коли ще прикраси мали практичний характер, будучи для своїх господарів оберегами або амулетами. Причому, далеко не завжди дані прикраси були зроблені з дорогоцінних каменів і металів, оскільки більшого значення мала зовнішня привабливість та символізм подібних виробів. Безумовним вважається той факт, що ювелірний виріб має величезну популярність у суспільстві, користуючись незмінним попитом серед найбагатших і найвпливовіших людей. А все тому, що він має свій, ні на що не схожий характер і яскраві неповторні емоції, які несуть з собою індивідуальність та ексклюзивність.
Мода і все, що з нею пов ' язано, залишається провідним сектором італійської економіки. Торговим маркам і виробам найвищої якості, виробленим виключно в Італії, не страшні ніякі глобальні конкуренти. Істинний ювелірний виріб- це витвір мистецтва, тому не варто ображатися на жінок, що вони так дорожать своїми маленькими, але дуже дорогими штучками.
Юв елірні виставки не втрачають своєї популярності до цих пір, адже коштовності це не лише красивий та дорогий подарунок, але і надійна інвестиція. До того ж, на ювелірній виставці часто представлені не тільки прикраси, але і нові технології, що застосовуються в цій галузі. Італійська ювелірна промисловість має свої творчі і культурні традиції, рясніє майстрами ювелірної справи та професіоналами в створенні оригінального дизайну, шанує традиції минулого, що дозволило перетворити Італію в загальновизнаного світового лідера цієї галузі.
Afisha. it Весна 2017 30