JOBMAN 5264 / 5265 T-shirt 100 % bomull
Slitstark T-shirt i 100 % Oeko-Tex-certifierad bomull med förstärkta axelsömmar och dubbelstickad halsringning för extra hållbarhet. Klassisk passform och bred färgpalett gör den perfekt för arbete och profilering.
Material: 100 % bomull( gråmelerad 85 % bomull / 15 % viskos) Vikt: 180 g / m ². Storlek. Herr XS-3XL, Dam XS-3XL
CUTTER & BUCK 351470 / 351471 Cascade Sherpa Fleece
Denna sherpa fleece är ett modernt plagg som passar perfekt för dig som rör dig in och ut mellan bilen och olika kunder. Både praktiskt värmande och cool design som gör att du passar in i alla miljöer. Fleecejackan är tillverkad av 71 % återvunnen polyester i högkvalitativa tjock pile-kvalitet. Detta kommer garanterat bli en favorit i din garderob.
Storlek. Herr S-4XL, Dam XS-XXL
JOBMAN T-SHIRT
HERR & DAM 11 FÄRGER
109:- pris / st vid 15 st exkl. branding.
CUTTER & BUCK FLEECEJACKA HERR & DAM
3 FÄRGER
845:- pris / st vid 15 st exkl. branding.
JOBMAN HANTVERKSBYXA
STRETCH HERR & DAM
4 FÄRGER
1349:- pris / st vid 15 st exkl. branding.
SIEVI 52366 Skyddsko Racer EcoTech S3L
I EcoTech-skorna har man maximerat användningen av återvunnet material. Skyddsskorna har ett tåskydd av aluminium och ett spiktrampskydd av textil. Skons sula har en individuell glidfärg. Med BOA ® Fit System tar du snabbt på och av skorna. Friktionssulan TractionPro ® ger ett utmärkt grepp på hala ytor. Antistatisk och ESD-godkänd. 1862:- pris / par exkl. branding.
SIEVI RACER ECOTECH S3L
STORLEK 35-48
4
Moms och branding tillkommer på alla priser om ej annat angivits.