W TEBIE WIEDZĘ ZYSKUJESZ, A Z ERASMUSEM ...

Sierpień / Wrzesień 2020 Wydanie Specjalne

W TEBIE WIEDZĘ ZYSKUJESZ , A Z ERASMUSEM DOBRZE PRZYSZŁOŚĆ KREUJESZ

OPIS PROJEKTU
Projekt realizowany był w naszej szkole od września 2018 roku do września 2020 roku . W ramach realizacji tego projektu zorganizowano dwie tury mobilności dla łącznej liczby 28 uczniów naszego Technikum . Nasi uczniowie mieli okazję odbyć praktykę zawodową w Bristolu , w Wielkiej Brytanii . Przed wyjazdem zorganizowano przygotowanie kulturowe , pedagogiczne i językowe dla uczestników mobilności . Uczniowie otrzymali podręczne rozmówki angielsko-polskie oraz przewodniki po Bristolu i regionie .
Uczniowie odbyli dwutygodniowe praktyki zawodowe w zakładach pracy w Bristolu . Mieli również okazję zwiedzać miasto śladami Banksy ’ ego , odwiedzili Bristol Museum & Art Gallery oraz Mshed . Mieli również okazję podziwiać most Clifton Suspension Bridge oraz molo w Clevedon . Uczestnicy zwiedzali również miasto Bath .
W NUMERZE SPECJALNYM :
• Wspomnienia uczniów w obiektywie
• Wspomnienia nauczycieli
• Rezultaty projektu
• Zdjęcia z odbywania praktyk
W projekcie wzięli udział uczniowie takich kierunków jak Technik Informatyk , Technik Usług Fryzjerskich i Technik Organizacji Reklamy .
ORGANIZATORZY
Projekt był realizowany przez Technikum TEB Edukacja w Bielsku-Białej przy współpracy z firmą ENSO GROUP LTD .
ENSO GROUP jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim . Zajmuje się planowaniem , organizowaniem , prowadzeniem i zarządzaniem projektów z wielu krajów unijnych . Jej siedziba znajduje się w Clevedon w Wielkiej Brytanii .