Sør Cup Informasjonsbrosjyre 2017 Sør Cup informasjonsbrosjyre 2017web | Page 18

Dyreparken

Årets nyheter i DYREPARKEN

HAKKEBAKKESKOGEN FILMSTUDIO

Bli med Klatremus på omvisning i Hakkebakkeskogen Filmstudio, eller tilbring dagen på den nye stranda i Badelandet. Gled deg til mange spennende nyheter fra Dyreparken og Badelandet i år!
Animasjonsfilmen“ Dyrene i Hakkebakkeskogen” er sett av over 400.000 på kino. Nå inviteres du bak kamera for å se hvordan filmen ble til.
Hakkebakkeskogen Filmstudio er en splitter ny attraksjon hvor selveste Klatremus har fått oppgaven med å vise deg rundt og fortelle om hvordan filmen ble laget.
Omvisningen varer i ca. 30 minutter og går hvert 10. minutt i perioden 24. juni- 6. august.

SPESIALPRISER på SØR CUP

For mange er et besøk i Dyreparken og Badelandet et must når man er på Sørlandet. Gjennom vårt samarbeid med Dyreparken får du kjøpt billetter til spesialpriser hos Sør Cup.
Hvor får jeg kjøpt billetter?
Billetter fås kjøpt på følgende utsalgssteder:
Flekkerøy
Flekkerøyhallen- Informasjonen
Vennesla
Moseidmoen- Informasjonen
Kristiansand
Kristiansand Katedralskole Gimle( KKG)
Priser
Begge parker
Kr. 490
Dyreparken
Kr. 350
Badelandet
Kr. 175
Billettene gjelder for én dag, og kan benyttes i perioden 23.6- 29.6. Det er samme pris for barn og voksne. Familiemedlemmer og andre som er på Sørlandet i forbindelse med Sør Cup, kan benytte seg av tilbudet. Det er ikke mulig å kjøpe billettene til“ Sør Cup-pris” direkte i Dyreparken.
Side 18