+ ÅRETS PRODUKTER
» Streamer
ENDA EN FLOTT STREAMER
Det er mange som mener at man kan klare seg med en rimelig chi-fi-streamer . Digitalt er digitalt , liksom . Det kunne ikke vært lengre fra sannheten . En streamer som Aries S1 gir deg et rent , ryddig og støyfritt signal inn til digitalkonverteren / dac-en din , og den jobben den gjør kan på ingen måte erstattes av noe annet i signalkjeden . Du kan sikkert kjøpe deg en forsterker eller et par høyttalere som forandrer fullstendig måten det låter hjemme , men med en digital kilde som ikke gjør jobben sin , kommer aldri presisjon i lydbildet og den store opplevelsen av tredimensjonalitet skikkelig på plass .
Auralic har med Aries S1 laget et veldig flott og i denne sammenhengen , fornuftig priset strømmeprodukt . Dette låter rett og slett knallfint .
SPILLER VELDIG IMPONERENDE
Er det så noe vi kunne ønsket oss i tillegg til det DMP A8 allerede tilbyr ? Det er nesten litt drøyt å ønske seg mer med tanke på prisen og kvaliteten den byr på , men en enda større skjerm hadde helt sikkert gjort potensielle kjøpere enda klarere for å investere . Kanskje vil noen også savne en skikkelig hodetelefon-forsterker , men da ville vi nok måttet tåle et solid skritt oppover i pris .
Slik DMP A8 fremstår får du følelsen av at hele denne stødige konstruksjonen leverer mer enn du kan kreve til denne prisen akkurat nå , og kanskje også et godt stykke mer enn konkurrentene er i stand til å tilby potensielle kjøpere .
En ting er utstyrspakken og teknikken , men den er koblet sammen med en brukervennlighet og en lydkvalitet det er veldig vanskelig å finne svakheter ved i prisklassen .
PRIS : IMPORTØR : LINK :
Auralic Aries S1
Kr . 28 980 . - Duet AS www . duet . no
PRIS : IMPORTØR : LINK :
EverSolo DMP A8
Kr . 22 990 . - Hifisentralen www . hifisentralen . com
58 Stereo + 1 / 25