Sezóna 2013/2014 | Page 76

FBC Sokol Frenštát p. R. Sezóna 2013/2014 Dnešní výsledky: Frenštát – Kopřivnice Frenštát – Poruba Frenštát – Frýdlant 3 : 9, 2 : 6 3 : 4, 2 : 4 1 : 3, 1 : 3 A kdo nás tedy v soutěži reprezentoval: Brankáři: Matěj Horák - 4 turnaje, 16 poločasů, 28 inkasovaných branek Adam Závodný - 4 turnaje, 14 poločasů, 27 inkasovaných branek Mikuláš Kalina - 4 turnaje, 14 poločasů, 43 inkasovaných branek Hráči v poli: Jakub Zeman - 3 turnaje, 20g + 2a = 22b David Svoboda - 4 turnaje, 14g + 8a = 22b Marek Pitucha - 4 turnaje, 3g + 7a = 10b Beny Rašovský - 3 turnaje, 3g + 4a = 7b Alan Hovorič - 4 turnaje, 5g + 0a = 5b Vašek Stráník - 4 turnaje, 2g + 2a = 4b Tomáš Pátek - 4 turnaje, 0g + 3a = 3b Ondra Kytka - 3 turnaje, 1g + 1a = 2b Robin Filip - 3 turnaje, 1g + 0a = 1b Jan Uličník - 4 turnaje, 0g + 0a = 0 Jan Slezák - 1 turnaj, 0g + 0a = 0b Děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci a věříme, že se budeme spolu potkávat ještě hodně dlouho a že časem navážeme na naše juniory, kteří začínali tak nějak podobně :). JUNIOŘI ZNOVU S PLNÝM BODOVÝM ZISKEM!!! 15. 3. 2014 Ligová soutěž finišuje a dnes na naše juniory čekalo 21. a 22. kolo soutěže a v nich dva nelehcí soupeři. Škorpioni z Ostravy a Sauriani z Paskova. S oběma soupeři jsme měli podobnou bilanci, jedno vítězství a jednu prohru, nečekali jsme tedy žádnou selanku a žádné jednoduché zápasy, zvlášť když jsme chtěli potvrdit medailové pozice. Už toto slovní spojení vyvolává mrazení… kdo by to před sezónou řekl… Další komplikací byla lehce atypická hala, ve které se dnes hrálo. Minimální rozměry, minimální světlo, maximální správcová… Ovšem na tomto místě smekám před výkony našich borců, zvládli to bravurně a po dvou vítězstvích si zajistili pozici na "bedně" a hlavně vybojovali maximální náboj do posledního turnaje, který pořádáme my, na Čeladné!!! Nebylo to ale jednoduché, hlavně první zápas hodně bolel, ale zvládli jsme to. Dovolím si tvrdit, že podstatným krokem k úspěchu byla naše minulo týdenní návštěva této haly při turnaji dorostenců. Věděli jsme tak přesně, do čeho 75