HOOFDSTUK 5
( STUDIE) BEGE- LEIDING AAN HOGESCHOOL PXL
Uiteraard laten we je niet gewoon“ los” op Hogeschool PXL. Onze hogeschool staat garant voor een goed uitgebouwde studentenbegeleiding. Er staat een team van professionele medewerkers klaar voor studenten, ouders en betrokken hulpverleners. In dit hoofdstuk praten we dan ook over de studenpoints, de trajectbelegeiders en studentenondersteuners, de study- en summercoach, de ombudsen en alle andere initiatieven die we op poten hebben gezet om jou te helpen bij het studeren. Vergeet zeker niet te kijken naar de informatie over de opfrissingscursussen die deze zomer nog plaatsvinden!!
Wil je graag een erkend statuut aanvragen, omdat je een functiebeperking hebt, topsporter bent of bv. werkstudent? Dan kan je ook in dit hoofdstuk alle nodige informatie vinden. Ben je student-ondernemer? Ook dan kan PXL je ondersteunen. Lees zeker verder!
INHOUD- Je staat er niet alleen voor tijdens je studies........................................... 52- De sociale dienst....................................................................................................................... 53- De dienst studievoortgang............................................................................................ 53- De dienst studentenadministratie......................................................................... 54- Studentenpolitie Limburg Regio Hoofdstad........................................... 55- Het aanvragen van faciliteiten................................................................................. 56- PXL-UHasselt StudentStartUP.................................................................................. 59
Vervolgopleidingen | 2025- 2026 | 51