44
Keď pracuješ na svojom cosplayi, ktorá časť tvorenia je tvoja najobľúbenejšia? Ta, kde si myslím, jak dokonale jsem to vše promyslela a naplánovala.
Naopak, ktorá časť je najmenej obľúbená? Proces výroby a nebo nejlépe... nějaký vznilký problém.
Ako veľmi sa dokážeš vcítiť do svojej postavy? Keď máš cosplay na sebe a prechádzaš po cone alebo inom evente, cítiš sa ako ty alebo ako tvoja postava? Rozhodně se necítím jako já. Cítím sej inak možná víc sebevědomě, ale nevím jesti přesně jako ona postava.
S parochňou alebo bez parochne? Styluješ si parochne sama? Podle jakého cosplaye ale většinou s parukou. Paruky si styluju sama a většinou si jen koupím paruku nejblíže k barvě vlasů oné postavy.
Čo preferuješ: originálne fotky alebo photoshop? To záleží na postavě... né všechny efekty se dokáží vykouzlit na místě.
Inšpiruje ťa nejaký iný Cosplayer? Kdybych měla vypsat všechny, tak by to bylo celkem na dlouho. Každy cosplayer je úžasný v něčem jiném než ten další.
Nejaké obľúbené Anime / Manga, hry, filmy, seriály...? Nejoblíbenější anime je snad Kuroshitsuji, Berserk, Clannad a možná jich pár ještě bude. Mám ráda spoustu fantasy, psychologických, horror filmů. V seriálech jsem asi jako klasická geek holka sleduji GoT, Lucifera, Grimma a tak dále.
Tvoj... a) prvý projekt? Princ Soma-Kuroshitsuji b) najvydarenejší projekt? Female Mad Hatter c) najbližší projekt? Safira human version-Eragon d) najhorší projekt? Sophii-Howl ´ s Mowing Castle e) dlhšie nedokončený projekt? Arya Stark- GoT
Suki Book: Fire Avatar( The Last airbender)