Przegląd fit-out OBIEKTY_1_2023 | Page 14

01 / 2023 REKOMENDACJE
AKTUALNE DANE OPERACYJNE

15 20

Liczba obsługiwanych klientów – rok 2022
Liczba pracowników zatrudnionych – koniec 2022
100 %
Obiekty biurowe
DANE PODSTAWOWE
NAZWA FIRMY FORMA PRAWNA
SIEDZIBA GŁÓWNA W POLSCE
01-756 Warszawa , ul . Przasnyska 4B / lok . 176 www . thedesigngroup . pl
OSOBY KLUCZOWE KK
MK
THE DESIGN GROUP
OPIS FIRMY
The Design Group to studio projektowe zajmujące się wyłącznie projektami komercyjnymi w zakresie projektowania i programowania środowisk pracy . Posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oryginalnych , niepowtarzalnych i nowoczesnych wnętrz biurowych . Klienci BPO / SSC doceniają ich elastyczność w pracy nad projektami i nastawienie na tworzenie łatwych do adaptacji biur projektowych . W projektowaniu szczególnie bliska jest im idea Human Centered Design , czyli projektowanie skoncentrowane na człowieku i z myślą o użytkowniku biura . Przy każdym projekcie dokładnie analizują kwestie związane z ergonomią i funkcjonalnością biura , nie pomijając przy tym walorów estetycznych . Ich projekty były wielokrotnie nagradzane w konkursach krajowych i zagranicznych np . Office Superstar , Oracle , Build , International Property Awards . Projektowali m . in . dla Allegro , OLX Group , PwC Service Delivery Center , Skanska i wielu innych .
SPECJALIZACJA projektowanie wnętrz biurowych programowanie przestrzeni pracy
KONRAD KRUSIEWICZ CEO THE DESIGN GROUP
MARTA KONARSKA LEAD DESIGNER
USŁUGI INNE
WYBRANE REALIZACJE
PwC Service Delivery Center
Allegro
więcej o realizacji
więcej o realizacji
MODUŁ WIEDZY
Przynależność do organizacji branżowych :
projekty wnętrz projekty wykonawcze space planning workplace management project management design & build branding / signage
Ze względu na niezwykłą lokalizację biura , kultura , sztuka i tradycje regionalne stały się jedną z głównych wytycznych dla designu projektu siedziby „ Pricewaterhouse Coopers Service Delivery Center ”. Jednocześnie każda przestrzeń była projektowana indywidualnie , w oparciu o ustalenia z Klientem i jego pracownikami . W efekcie architekci z TDG stworzyli biuro , które spaja najważniejsze dla PwC wartości , śląską tożsamość i biznesowy charakter regionu . Industrialność łączy się tu z nowoczesnością , które dopełniają przytulne , domowe akcenty .
Poznańska siedziba Allegro to w sumie aż 24 700 mkw nowoczesnej , funkcjonalnej i bezpiecznej powierzchni do pracy dla lokalnego zespołu liczącego ponad 2700 osób . Ze względu na ogromną powierzchnię , stworzenie biura ułatwiającego interakcję , komunikację , wspierającego autonomię i efektywną pracę , nie należało do najłatwiejszych zadań . Ostatecznie jednak jest to przestrzeń , która nie tylko zachęca do powrotu do biura , ale i sprzyja dalszemu rozwojowi , kreatywności oraz integracji zespołów .
PRO PROGRESSIO