VOORBESCHOUWING
Vandaag is het weer zo ver . Onze dames staan te springen om in De Basis te laten zien wat ze in huis hebben . Na een winst- en een verliespot – tegen respectievelijk Activia en Dynamo – staat Apollo op het menu ( en dat is niet de vroegere chinees uit Hardinxveld … Mijn dochter zou zeggen : “ dit is echt een papa grap ”. Ik weet eigenlijk nooit hoe ze dat nou precies bedoelt ).
Tekst : Gertjan van Ravenswaaij
Afijn , zelf ben ik geen echte kenner , maar wel een liefhebber en dan kijk je dus anders naar het spel . Graag zie ik felheid , plezier en mooie rally ' s . Ik geniet van de passie (!) van het team . Het mooie van het kijken bij onze club vind ik altijd de sfeer vanaf de tribune ; mensen die echt meeleven met Dames 1 en de andere teams .
Vorig seizoen konden we voor het eerst sinds flink wat jaren geen prijs toevoegen aan onze collectie zilverwerk , dus is het dit jaar des te mooier als dat wél weer lukt . Aan de support zal het niet liggen . Zaterdag verwacht ik een ouderwets Oktoberfest vanaf de tribune .
Onze meiden nemen het op tegen een sterke tegenstander : Apollo 8 . Deze nog verse winnaar van de Supercup heeft woensdagavond de return in de Europese Challenge Cup gespeeld tegen de Finse kampioen Pölkky Kuusamo . Die uitslag is bij het opstellen van dit bericht niet bekend , maar de 0-3 uitzege van de Twentsen een week eerder in Finland , doet vermoeden dat er nu wederom gewonnen is . Fysiek wellicht dus wat vermoeid , maar mentaal gesterkt ontvangen we Apollo in De Basis .
Dat wordt een mooie clash ! We zijn er klaar voor .
COLOFON
Redactie : Rick van de Weg , Lianne Drinkwaard , Annelies Vlot , Sam van de Weg Copyright : Sliedrecht Sport
Layout : Havana Orange - John Bijkerk Druk : Drukkerij Van den Dool Foto omslag : Peter Verheijen
SLIEDRECHT SPORT 2024 | 2025 3