- Я ввважаю, що для дитячої аудиторії найбільш характерне масове споживання, тому вплив сучасного телебачення на підсвідомість дітей дуже вагомий, адже частіше спостерігається тенденція бездумного поглинання ними інформації, що приходить з екранів телевізорів. Діти не вміють критично мислити і аналізувати те, що їм пропонують. Також батьки, в свою чергу, не можуть весь час контролювати доступ дітей до телевізору чи інтернету. – говорить Аліна Паренко, студентка ІІІ курсу факультету психології.
- Особисто мені здається, що на сьогоднішній день,наприклад, у мультфільмах присутня пропаганда насильства, жорстокості, що, власне, впливає на розвиток дитини. – розповідає Анна, студентка педагогічного факультету.
- А я б хотіла додати саме на наше телебачення більше україномовних програм для дітей, тому що саме з такого маленького віку вони сприймають ту мову, яку найбільше чують, а в нас саме звідти і з’являється ще одна проблема суспільства – українці не знають рідної мови. – ділиться коментарем Марія, студентка факультету журналістики.
В загальному виникає спірне питання відносно даного свята. Хоч всі радіють тому, що діти можуть провести цілий день перед екраном гаджетів чи телевізору, переглядаючи улюблені програми, але все ж потрібно стежити за впливом певної передачі на малечу.
Українському телебаченню потрібно розвиватись в будь-якому випадку, щоб справді можна було радіти Міжнародному дню дитячого телебачення та радіомовлення.
unsplash