PARTY GROMADI
Якщо ти в пошуках друзів, емоцій або ти просто енергійна особа, яка не може всидіти за партою в школі, вивчаючи, як тобі здається, ну дуже нудні уроки. Або ти не хочеш провести свої канікули за планшетом, в якого постійно сідає батарея. Шукаєш вихід? Один із варіантів розбавити своє підліткове життя фарбами – скаутський табір. «Ви серйозно, скаутський табір... Ні, краще вже дома посиджу», - відповідають зазвичай ті, хто вперше чують про скаута та якийсь там табір. Це ніяким чином не реклама або нав’язування. Табір – це перш за все, атмосфера дитинства, першого кохання, єднання з природою та розкриття себе. Скаут – це людина, яка може стати тобі і товаришем, і вчителем, і психологом, і просто згадкою про хороше. Люди, які вже бували в такому таборі не зможуть відповісти на запитання « Що ж там було? Що воно таке?», бо враження просто неймовірні. Детальніше про недоліки та атмосферу розповіла контент/смс менеджер скаутського табору «Перевал», Хомяк Маша.
- Скільки років існує табір «Перевал» та хто входить до команди даного табору?
Перевал – це розвиваюча спільнота, яка існує вже 13 років. Ми проводимо скаутські табори, квести та походи для підлітків. Наша команда поділяється на основну, яка складається з директора,
День скаута
12 квітня
адміністратора, маркетолога, менеджера, які на постійній основі допомагають та генерують ідеї. А також в нас є база волонтерів, серед яких є вожаті і помічники. Ми ще знаходимо окремо кухаря, фотографа, відеографа та інших, залежно від сезону і виду табору.
-
Ну атрибутів в нас поки що немає, можливо, вогнище та пісні під гітару є одним з таких, але спеціальної форми чи значків немає. Кожного літа в нас нова тема і в контексті цієї теми з’являються образи героїв, які діти на себе приміряють.
-
Ми проводимо табори для підлітків 12-16 років, але в цьому році з’явився заїзд для дітей віком 9-12 років. Ми створюємо умови для розвитку і відпочинку, з метою виховувати самостійність, свідомість та вміння працювати в команді, сприяємо фізичному розвитку та даємо практичні поради в таких сферах як навчання, сім’я, кохання, дружба, вибір.
-
Взагалі, скаутський рух використовує власний метод виховання – програму неформальної освіти з акцентом на практичних зовнішніх діях. За допомогою такої атмосфери, підлітках легше розкрити та пізнати себе і свої можливості.