PARTY GROMADI
День РАДІО
День 7 травня увійшов в історію світової науки і техніки як День народження радіо. Саме в цей день у 1895 році на засіданні Російського фізико-хімічного товариства російський фізик Олександр Степанович Попов виступив з доповіддю і демонстрацією створеного ним першого в світі радіоприймача, здійснивши перший сеанс радіозв'язку. У 1945 році 7 травня в СРСР широко святкувалося 50-річчя з дня винаходу радіо. І, здається, зовсім недавно росіянин Попов та італієць Марконі намагалися перетворити електромагнітні коливання в людську мову, а менш століття тому детекторні приймачі з навушниками сприймалися як диво. Але вже сьогодні радіо, телебачення, мобільний зв'язок стали природними атрибутами нашого життя. День радіо можна сміливо назвати професійним святом працівників телебачення, радіомовлення, поштовиків, зв'язківців— радіоаматорів. Всіх, хто оперативно інформує нас про найважливіші події, що відбуваються в країні, об'єднує на радіохвилях людські справи, думки і душі.
Напередодні свята наша редакція поспілкувалася з радіоведучою на «Город ФМ», шоу «Твій день з Лайсою», дівчиною, яка обожнює сир та Лігу Сміху, грає в КВН та знімає відео про життя, радіоведучою Лайсою.
- Розкажи, як ти стала радіоведучою? Чому обрала саме цей вид ЗМІ?
«Написала директору радіостанції, домовилася про співбесіду, удачно її пройшла і ось працюю на радіостанції. А обрала саме цей вид ЗМІ, тому що вирішила спробувати себе».
- Наскільки важко бути ведучою на радіо?
«Не тяжко займатися тим, що подобається».
- Які кумедні ситуації траплялися з вами на радіо?
«Якось я забулася ввімкнути мікрофон і мене ніхто не почув».
- Чи були складні ситуації, форс-мажори?
«Звісно, що були. Але це все робочі секрети(посміхається)».
7 травня