Private Collection Wild Fig
Et stort og eksklusivt gavesett som passer perfekt som gave eller julegave. Wild Fig inneholder duftlys, mini-duftpinner og romspray – alt med en innbydende duft av saftig italiensk fiken, myk fiol og krydrede toner av nellik, avrundet med kremet kakao. La den varme og varige duften skape en lun og eksklusiv atmosfære i hjemmet. Ferdig innpakket med FSC-sertifisert papir.
Inneholder: Home Perfume 200 ml, Mini Fragrance Sticks 100 ml og Scented Candle 360 g.
735,- per stk. ved 6 stk Trykk tilkommer
The Ritual of Sakura
Et vakkert og eksklusivt gavesett – perfekt som gave til en medarbeider eller kunde. Settet inneholder luksuriøse produkter med en myk og elegant duft av kirsebærblomst og rismelk, som gir en behagelig følelse av velvære. Ferdig innpakket med FSC-sertifisert papir.
Inneholder: Foaming Shower Gel 50 ml, Whipped Body Cream 70 ml, Super Dry Body Oil 30 ml og Hair & Body Mist 20 ml.
271,- per sett ved 10 stk. Trykk tilkommer
The Ritual of Ayurveda
Et vakkert og eksklusivt gavesett som passer perfekt til en medarbeider eller kunde. La mottakeren finne indre balanse og harmoni med pleiende og aromatiske produkter beriket med indisk rose og søtmandelolje, inspirert av Ayurvedas eldgamle visdom. Ferdig innpakket med FSC-sertifisert papir.
Inneholder: Foaming Shower Gel 200 ml, Salt Body Scrub 125 g, Whipped Body Cream 100 ml og Hair & Body Mist 50 ml.
423,- per sett ved 6 stk. Trykk tilkommer
NEW WAVE PROFILE JULEN 2026
19