NOMEN OMEN Maj 2020 | Page 8

Na początku chcielibyśmy podziękować za te wspaniałe trzy lata całemu gronu pedagogicznemu, dyrekcji, a także wszystkim kolegom oraz koleżankom. Dziękujemy za to, że każdy z nas mógł się wyróżnić, zaprezentować z innej strony oraz czerpać z tego, co oferowała szkoła. Lata tu spędzone nauczyły nas ogromnie dużo. Wytrwałość, pokora, samozaparcie i niesamowite ilości wiedzy przekazane od wspaniałych nauczycieli, to tylko niektóre elementy, które na pewno wyniesiemy ze szkoły, krocząc dumnie w dorosłe życie. Każdy dzień był wyzwaniem, któremu mogliśmy sprostać, dzięki zaoferowanej pomocy.

Wspomnienia pozostaną z nami na zawsze - treściwe przerwy, porywające wycieczki oraz przyjaźnie, które zostały zawarte już pewnie na lata. Pomimo trudności, które spotkały nas w tym roku uważamy, że wspólnymi siłami daliśmy radę. Mamy nadzieję, że zostawiliśmy po sobie w szkole nie tylko wspomnienie, lecz także strumień pozytywnych emocji, który będzie spływał, na każdą osobę chcącą wspomnieć o klasie “F”. Na dalszą pracę, w tej szkole życzymy samych sukcesów! Jak najwięcej doświadczeń i pewności w trakcie przygotowań do matury. A wszystkim praco-wnikom szkoły dziękujemy za okazaną pomoc i wierzymy w kolejne sukcesy zarówno zawodowe, jak i prywatne!

Gorąco wszystkim dziękujemy

Za trud, o którym pamiętać będziemy

Za pot i łzy, walki minione

Z klasą “F” w godzinach lekcyjnych toczone

Choć na krótko złączyły się nasze drogi

Zostawią ślad w pamięci piękny i błogi Zapamiętamy piękne utwory z języka polskiego Wyszlifowane na medal czasy z angielskiego

Kulturę hiszpańska i francuską wpojoną na lata

Z Biologii budowę organizmu płaza ptaka i ssaka

Z Psychologii kawałek, który został poznany

i w przyszłości na pewno będzie poszerzany

Dyrekcji również podziękowania składamy

Za organizację dwujęzycznej klasy,

Którą tworzyliśmy przez ostatnie czasy

Za świetną kadrę. która nas uczyła

I przez trzy lata nie ustąpiła

Silnie i uparcie wiedzę nam wpajali

I nigdy nawet przez sekundę się nie poddali Słowami tej wdzięczności wyrazić nie umiemy Jednak z całego serca wszystkim dziękujemy!