Nazomerbrochure 2017 | Page 29

SANICOLE AIRSHOW
De enige internationale vliegtuigshow in België : wowbeleving gegarandeerd
Duizelingwekkende demonstraties , unieke vliegtuigen en spectaculaire luchtacrobatie van internationale vliegteams : dat zijn de troeven van de Sanicole Airshow . Een sensationeel concept met vliegtuigen en vliegteams van over heel de wereld . Door geen enkel outdoorevenement in België te evenaren ! In 2017 viert de Sanicole Airshow haar 40 ste verjaardag . De feestelijke editie van dit toonaangevende evenement belooft iedereen van zijn sokken te blazen . Een aanrader voor jong en oud , kenner en liefhebber . Wanneer ? Vrijdag 8 en zondag 10 september 2017 .
JOUW VOORDEEL Koop nu je tickets online en spaar € 5 op dagtickets en € 10 op combitickets .
PRIJZEN € 30 per dag ; 8-14 jaar : € 10 ; < 8 jaar : gratis
Sanicole Airshow Kamperbaan 165 , 3940 Hechtel-Eksel ( Hechtel ) + 32 11 34 27 39 , www . sanicole . com
YOKOSO FESTIVAL IN HASSELT
Feestjaar rond 25 jaar Japanse tuin bereikt stilaan zijn hoogtepunt
2017 is een waar feestjaar voor de Japanse tuin in Hasselt . Om haar 25 ste verjaardag te vieren , stond de hele stad een jaar lang bol van de activiteiten rond Japan . En het is nog niet voorbij . Ook de komende maanden valt er heel wat te beleven . In oktober start het populaire Chrysantenfestival , samen met de Jeneverfeesten . Op 20 november organiseert de Japanse tuin ‘ het grote verjaardagsfeest ’. Breng zeker ook een bezoek aan ‘ Across Japan ’ in het Modemuseum , ‘ Kraanvogels en Kersenbloesems ’ in het Literair Museum en de prachtige tentoonstelling van Anton Kusters in CCHA .
PRIJZEN Zie website .
Japanse tuin & Yokoso festival Gouverneur Verwilghensingel 23 , 3500 Hasselt + 32 11 23 95 40 , www . yokosofestival . be , www . japansetuin . be + op verschillende culturele locaties in Hasselt

FIETSEN DOOR

HET WATER

BOKRIJK

91
TOERISMELIMBURG . BE