AMFI MOA | JULEMAGASIN
YPÅ AMFI MOA
N Y TT
Litt om alt som rører seg på AMFI Moa akkurat nå
HURRA FOR KREATIVITETEN
Nordic style
AMFI Moa er en destinasjon for den trendbevisste , og nå har vi utvidet med det danske motemerket Selected . De designer tidløse plagg satt sammen av trender og tendenser i markedet og ønsker å inspirere både menn og kvinner til å bygge en moderne og varig garderobe som dekker behovet til enhver anledning .
SELECTED 1 . ETG SYD
PANDURO 2 . ETG NORD
Legg vekk mobilen og nettbrettet og kjenn gleden av å skape noe med dine egne hender . I november åpnet Panduro på AMFI Moa , dermed ligger verden åpen for deg som ønsker utløp for egen skapertrang . Her får du alt som trengs for å stimulere både voksne og barns kreative evner , enten det er interiør , papirhobby , baking , tekstildekorasjon , håndarbeid , barnehobby , kunst eller andre ting . Les mer om Panduro på side 76 .
BAGORAMA 1 . ETG ØST
Pakket og klart
Bagorama har flyttet inn på AMFI Moa og pakket ut koffertene sine . Dette er butikken for deg som er glad i vesker og reiseutstyr . De byr på et stort utvalg i moteriktige vesker , kofferter , bager , sekker og tilbehør fra kjente merkenavn som Samsonite , Bjørn Borg , og Guess . I tillegg har de sine egne varemerker . Visjonen er å tilby deg som kunde kvalitetsprodukter til hyggelige priser .
KIRPPIS 1 . ETG ØST
GI PRODUKTET NYTT LIV
Kirppis ble startet i 2020 med et ønske om å gjøre det enkelt å velge brukt . Selv kaller de seg en loppesupermarkedkjede , og i august åpnet de butikk på AMFI Moa . Konseptet går ut på at man leier en stand i butikken hvor man selger sine brukte ting . På forhånd må disse være registrert på kirppis . no . Prisen bestemmer man selv og prislapper printes i butikken før varene stilles ut . Salget tar Krippis seg av , og så er det bare å sitte hjemme og følge med på salget online .
12