METRAŠTIS 1972-2000 M. | Page 129

6d kl . komanda
7d . klasės komanda , kapitonas A . Špiegis
Geri mokyklos sportininkų pasiekimai . Rajoniniame rudens krose – IV vieta jame I vietą savo amžiaus grupėje laimėjo V kl . Mokinys Mejeris ( 500m . bėgime ). Rajoninėse varžybose „ Drąsūs , stiprūs , vikrūs “ – III vietą , šachmatų pirmenybėse – IV vietą . Kvadrato varžybose III-ą vietą užėmė berniukai ir IV – ą mergaitės . Krepšinio varžybose mergaitės , ir berniukai buvo pirmi . Loninėse varžybose abi komandos užėmė IV vietą . Futbolo varžybose II vieta . Rankinio v . mergaitės iškovojo I-ą vietą , vaikinai II . Pavasario krose IV vieta . Prizininkais vėl tapo penktokas Mejeris ir septintokė V . Jancevičiūtė . Rajoninėse lengvosios atletikos varžybose I vietą laimėjo berniukai ir II-ą mergaitės . Nugalėtojais ir prizininkais tapo 60m . bėgimo rungtyje Rasa Rutkutė ir Vitoldas Lelėnas .