Letní příprava 2014 | Page 36

FBC Sokol Frenštát p. R. Letní příprava 2014 Mládežníci doběhli od lanovky k prezentaci, oblékli dresy a vyrazili. No bylo to hektické. Vojta celý závod bojoval o vítězství, nakonec doběhl těsně druhý. Ale samozřejmě, svou žákovskou kategorii vyhrál. Celkově třetí a druhý mezi dorostenci doběhl Ufy. Skvěle si na této náročné trati počínal Márty a doběhl celkově šestý. Výborně se s tratí popral i Pítrs a doběhl devátý. Šestnáctá celkově a první mezi dorostenkami doběhla Karča a na jedenadvacátém místě se do cíle protrápil Ondra, tomu to vůbec nesedlo. Ale v takových podmínkách zvítězili všichni, kdo doběhli. V hlavním závodě byly v popředí od začátku vidět i naše dresy. Těsně za špičkou závodu se držel i Lukáš s Hondou. Tomu vyšel lépe závěr a do cíle doběhl na pátém místě před šestým Lukášem. Moc pěkný výsledek. Na jedenáctém místě doběhl předseda fan klubu Mireček a po drtivém finiši proťal cílovou pásku na sedmnáctém místě Zdena. Dnes klobouk dolů před výkonem všech, bylo to fakt maso, ani mi moc nevadilo, že jsem nemohl běžet… Opět neohroženě se s tratí popralo trio našich juniorských gólmanů… Následoval zimomřivý návrat lanovkou a úprk domů na teplý čaj… a to máme začátek září… Zbývá už jen poslední závod a máme několik želízek v ohni, tak věřím, že nějaké ty medaile vybojujeme… KONEČNÁ PRO LETOŠNÍ ROČNÍK FBP 6. 10. 2014 Ještě než jsme zahájili ostrou florbalovou sezónu prvním ligovým zápasem juniorů, stihli jsme v jeho předvečer uzavřít naši pobočnou zájmovou činnost :) a to konkrétně Frenštátský běžecký pohár. Ten měl na pořadu poslední a tedy dvojnásob bodovaný závod, podzimní pětku. Ve studeném a sychravém počasí se na start postavili v našem dresu ti největší běžečtí srdcaři. Z žáků to byli Zemy a Ondra, z dorostenců Ufy, Márty a Karča a z juniorů trio gólmanů Honda, Lukáš, Zdena a kapitán Mara, předseda fan klubu Mireček. Z veteránů pak Trenér a naše barvy hájící Skypy nejst. 35