Jana Minovska Portfolio 2022 | Page 2

ZAMĚSTNÁNÍ PRAXE
REFERENCE
1998 – 1999
Ústecký deník
2000 – 2005
MU Typografické studio
2005
Grafický ateliér Fiala & Šebek
2005 – 2009
Boomerang Publishing
2009 – 2010
STANFORD , týdeník Profit
Skvělá profesionální spolupráce . Pokud budu i v budoucnu potřebovat grafické služby , ráda se na paní Miňovskou opět obrátím . Rozhodně doporučuji .
Erika Tykvartová
S paní Janou Miňovskou jsme velmi spokojeni . Zpracovává nám náš zpravodaj Zbyslavický občasník . Její profi úprava se velmi líbí . Doporučuji i ostatním zájemcům o grafické práce .
Regína Vřeská , starostka Zbyslavic
Pracoval jsem s JM na kompletní přeměně katalogů před několika lety a dodnes pokud je potřeba cokoliv s DTP , tak se na ni rád obracím . Oceňuji kreativní myšlení při tvorbě layoutu , schopnost si všimnout i textové , stylistické nepřesnosti a hlavně množství odborných zkušeností .
Roman Gusejnov , Head of marketing
Za naši společnost musím konstatovat , že jsme velice rádi , že jsme našli kreativní , nápaditou a pečlivou paní grafičku . Celková spolupráce byla výborná a výsledek zadání byl rovněž skvělý . Tedy můžeme s radostí jen doporučit .
Filip Cimický , jednatel Blue Air s . r . o .
Od grafického návrhu po přípravu do tisku , včas a přesně , jak bylo domluveno . Ať to byla knížka , plakát nebo časopis , s Janou to vždycky to dopadlo dobře a klient byl spokojen .
Vojtěch Kučera
S paní Janou Miňovskou jsem byl při výrobě pohádkové knihy s obrázky s její grafickou prací velice spokojen . Uvítal jsem její vstřícnost a flexibilitu , což bylo důležité při dokončování knihy . Ocenil jsem , že jakékoli přání jsem vyslovil ohledně grafických úprav , paní Jana bravurně zvládla . Vždy byla připravená a vyšla mi vstříc , i když jsem byl v časové tísni . Paní Janu vřele doporučuji !
Karel Sychra , spisovatel
S Janou Miňovskou jsme spolupracovali na konferenci Prague European Summit 2020 a byli jsme velice spokojeni . Připravila pro nás řadu grafických návrhů od vizuální identity ročníku přes grafiky na sociální sítě po několik dlouhých publikací . Spolupráce s ní byla perfektní . Komunikovala a reagovala rychle a dodané materiály byly velmi kvalitní . Rozhodně doporučuji !
Jiří Lacina , komunikační manažer
Grafická designérka Jana Miňovská pracuje pro naši firmu GEOPS - CK , s . r . o . již celou řadu let . Pracuje pro nás každoročně při přípravě katalogu a reklamních listů . Byla nám doporučena jako záskok za svého kolegu , který pro nás připravil původní obnovu katalogu Cesty za poznáním , uměním a přírodou a sžila se s našimi potřebami a zájmy neobyčejně rychle a svým tvůrčím přístupem ještě obohatila původní návrh . V současné době využíváme jejích služeb nejen pro katalog , ale i veškerou tištěnou reklamu , vytváření voucherů , reklamních předmětů a přípravu grafiky nových webových stránek . Jsme s ní velice spokojeni pro její zodpovědnost , spolehlivost a především kreativitu a samostatnost dovést akce až do konce k tisku . Víme , že se na ni můžeme spolehnout , zaujme i svou vstřícnou povahou a smyslem pro empatii . Její služby mohu jen doporučit .
Mgr . Jana Roztočilová , GEOPS - CESTOVNÍ KANCELÁŘ