2025 ◼ Voorjaar 7
Agenda
Save the dates
ONZE RELATIEAVOND 2025 ONDERNEMERSCOLLEGE BALANSLEZEN
Dit jaar vieren we ons 35-jarig jubileum. Geen kroonjaar, maar best wel een mooie reden om eens extra uit te pakken op onze relatieavond. Dat doen we dus ook … Hoe? Dat blijft nog even een verrassing, maar dit is alvast een soort‘ save the date’. Vanzelfsprekend volgt de officiële uitnodiging op een later tijdstip.
Donderdag 13 november, vanaf 16:00 uur bij Hotel Van der Valk in Dordrecht.
DEBET
Hoe zat het ook alweer met mijn reserves? Hoe gaat het nu eigenlijk met mijn onderneming? Wat is werkkapitaal en hoe kan ik dat beïnvloeden?
Uit de balans en de winst- en verliesrekening valt heel veel nuttige informatie te halen. Uit die van je eigen onderneming, maar ook uit die van jouw klanten en toeleveranciers.
Alleen is het wel zaak om te weten hoe je deze cijfers moet lezen.
CREDIT
In totaal acht uur( verdeeld over twee dagdelen) doe je voldoende kennis op om jaarrekeningen voortaan te kunnen doorgronden. Vanzelfsprekend staat interactie voorop en kun je al jouw vragen kwijt.
Deel 1 vindt plaats op woensdag 26 november en deel 2 een week later; op woensdag 3 december.
Aanmelden is na de zomer mogelijk.
2 0 2 5
Deel 1 Deel 2
1 9 9 0 woensdag 26 november woensdag 3 december
35