HELIOS_jesen_2020 | Page 9

Prevencia • Rekonvalescencia • Vitalita

Vitamínový program pre ľudí po operácii alebo po diagnostikovaní ochorenia

Pravidelný celoročný prísun vitamínov je dôležitý pre rekonvalescenciu ľudí po operácii alebo diagnostikovaní ochorenia .

Vitamíny pre každé ročné obdobie získate , ak si zavoláte 2x ročne na bezplatnú linku .

Žiadajte teraz vitamíny pre ročné obodbie – jeseň / zima !
odporúčané vitamíny

Jar

Multivitamín
Prísun vitamínov v jarnom období je dôležité na udržanie dobrého zdravotného stavu . Vitamíny posilňujú imunitný systém a priaznivo vplývajú na celkovú kondíciu a obranyschopnosť organizmu . Preventívne pôsobia proti nachladnutiu a rôznym infekciám a tiež posilňujú imunitný systém . Priaznivo ovplyvňujú celkovú kondíciu a obranyschopnosť organizmu .

Jeseň

Vitamín C 180 mg

Potreba vitamínu C rastie zvlášť v období zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže po úrazoch , operáciách a rekonvalescencii . Vitamín C tiež chráni organizmus pred nachladnutím , zmierňuje jeho nepríjemné prejavy a priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť . leto

Magnézium 200 mg + B6
Horčík + B6 obsahuje aktívne látky , ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania , normálnej činnosti svalov , kostí a nervovej sústavy .

Zima

Vápník-horčík-zinok + vitamíny C , d3 a K1
Vitamín obsahuje aktívne látky , ktoré prispievajú k rekonvalescencii po operáciách , úrazoch , osobám ohrozeným rednutím kostí a súčasne ľuďom s vyššou fyzickou záťažou .