109
Nieuwe Astra Sports Tourer komt eraan
Opel begint halverwege dit jaar met de levering van de eerste exemplaren van de volledig nieuwe Astra Sports Tourer in Nederland . Het is de stationwagenvariant van de zesde generatie Opel Astra . Er is keuze uit vijf motorvarianten en zes uitrustingsniveaus . De prijzen beginnen bij 29.749 euro voor een van de twee modellen voor de zakelijke markt : de
Business Edition van de 81 kW ( 110 pk ) sterke 1.2 Turbo . De nieuwe Opel Astra Sports Tourer is ook leverbaar als plug-in hybride
( fiscale waarde vanaf 34.950 euro .) Die haalt tot zo ’ n 60 kilometer op elektriciteit .
OPEL
Off-road-rijden wordt een makkie
Je ziet het meteen : de nieuwe Ranger Raptor van Ford kan tegen een stootje . Zijn oorsprong ligt dan ook in het woestijnracen . De auto is volgens de Amerikanen ook zeer geschikt voor het zogenoemde overlanding : met een terreinauto zelfvoorzienend naar afgelegen bestemmingen rijden . Het is een veelzijdig off-road-voertuig dat je niet hoeft te verbouwen om op expeditie te gaan … en weer veilig thuis te komen .
Om de Ranger Raptor onder alle omstandigheden optimaal te laten presteren – van op verharde wegen tot modder met diepe sporen – kan de bestuurder kiezen uit zeven rijmodi . Zo stemt de op rallyrijden georiënteerde Baja-modus de elektronische systemen van de auto af op ultiem prestatievermogen voor terreinrijden op hoge snelheid .
FORD