TYPE instiutionnel
INRICHTEN
Vanaf
269,99 € Z BTW de kast 120 cm en zijn inrichting
Vanaf
224,39 € Z BTW de kast 120 cm en zijn inrichting
Boost uw aanvullende verkoop met de samengestelde presentaties
Schuine legborden: specifiek voor schoenenpresentatie
Uw voorraad binnen handbereik
Voorbeeld: TEXTIEL
Vanaf 224,99 € Z BTW de kast 120 cm en zijn inrichting
Veel combinaties mogelijk Voor alle activiteiten Moduleerbaar en Evoluerend Zelfdragend Professionele kwaliteit van panelen: dikte 30 mm
Voorbeeld: SCHOENEN
Vanaf
219,99 € Z BTW de kast 120 cm en zijn inrichting
Grote capaciteit voor de presentatie
Een mooie presentatie van uw producten in alle veiligheid dankzij een beveiligde vitrine
Voorraad
Voorbeeld: DECORATIE
Ons advies
Voorbeeld: JUWELEN
DE PRESENTATIEHOOGTEN We onderscheiden 4 niveaus voor de presentatie van producten, meer of minder verkoopsvriendelijk.
• Het voetniveau, dit niveau verkoopt minder. Geniet van de gelegenheid om hier voorraad in een lade te plaatsen of schoenen assorti met de gepresenteerde kledij.
• Het handenniveau is zeer verkoopsvriendelijk. De producten zijn makkelijk toegankelijk aangezien men slechts het hand moet heffen.
• Het oogniveau: meest verkoopsvriendelijk niveau omdat alle producten zich bevinden binnen het gezichtsveld van de klant.
• Het hoofdniveau: de producten zijn zichtbaar maar niet toegankelijk. Presenteer uw waardevolste stukken! Meer info op www. retif. be www. retif. be
61