BNL 2018-2 | Page 42

" Herboren " " Na enkele jaren van crisis is de bouw herboren
22 | BNL | Juni 2018 |
PROMOTIE

DAG VAN DE BOUW 2018

De Dag van de Bouw werd dit jaar voor de dertiende keer georganiseerd en trok 71.000 bezoekers. In totaal waren 130 bouwplaatsen geopend voor het publiek variƫrend van zorginstellingen tot sluizen, van renovatiewerk tot de aanleg van rivierlandschappen, en dat van Groningen tot in Limburg. In een aantal grote steden werd de Dag van de Bouw voor de tweede keer in samenwerking met de Dag van de Architectuur georganiseerd.

5 bijzondere openingen door het hele land

Groningen- Groninger Forum- 1 Nieuwegein- Beatrixsluis- 2 Ooijen-Wanssum- Gebiedsontwikkeling- 3 Rotterdam- Fenixloods- 4 Zenderen- Innovatief zorghotel-5

" Herboren " " Na enkele jaren van crisis is de bouw herboren

en dat laat ze vandaag op 130 locaties zien." Maxime Verhagen, voorzitter Bouwend Nederland, opende de Dag van de Bouw 2018 bij de Fenixloods in Rotterdam.

71.000 bezoekers

13e

Dag van de Bouw

130 bouwplaatsen, van zorginstellingen tot sluizen, van renovatiewerk tot de aanleg van rivierlandschappen, en dat van Groningen tot in Limburg.