Met drie gouden en één zilveren medaille stapt Inge de Bruijn uit het olympische zwembad van Sydney. Het is het jaar 2000 en ze is de koningin van de Spelen. In haar woonplaats Barendrecht is er zelfs een zwembad naar Inge vernoemd, waar ze vaak te vinden is om een baantje te trekken.
Vorig jaar is ze een nieuwe uitdaging aangegaan door het presenteren van haar eigen lifestyle programma 'Nederland Ontdekt' op rtl4. Door het succes van vorig jaar, zijn ze gestart met de opnames van het 2e seizoen.
We spraken Inge en maakte deze exclusieve reportage.
GOUD THEATER VOORSTELING - UITGESTELD WEGENS DE CORONA
Vanwege de opening van de Olympische Spelen in Tokyo, zou in het oude Luxor Theater in Rotterdam het theaterprogramma 'GOUD' gepresenteerd worden, met een aantal grote Nederlandse Olympiërs.
Gouden medaillewinnaars als Inge de Bruijn, Leontien Zijlaard-Van Moorsel, Peter Blangé, Ellen van Langen en nog meer grote namen uit de Nederlandse sportgeschiedenis, gaan in gesprek met Jan Dirk Stouten en blikken terug op hun bijzondere prestaties. Deze theatershow zou éénmalig zijn.
'DE WEG NAAR DE SPELEN'
Samen met Vigo Waas en Peter Heerschop zou Inge een theatertour gaan doen in verschillende steden. Dat staat los van 'GOUD'. De theatershows zijn uitgesteld en zullen volgend jaar plaatsvinden.
gelukkig wordt alles verplaats naar een latere datum