de huizen, de trannies, de hoeren, Leiomy Maldonado, de jurken, de pruiken, de pailletten, de glitter en de glamour, 10's across the boards, Billy Porter, Alvin Ailey, Dorian Corey, geweigerd worden door de clubs en het glas dat naar me toe werd gegooid, lastig gevallen worden, schelden, discriminatie, Sandra Bernhardt, Peppermint, Jiggly Caliente, Jose Gutierez , de make-up, audities en het niet krijgen van een baan, de truckjes van de klanten, het feesten, de drugs, de jaren 80 en 90, Pepper labeija, Zaldy & Mathu, Iconen, Patti Lupone, onze dame J, de Tunnel, nachtclub Danceteria, schijnwerpers, NYC het nachtleven, The Pyramid Club en al het andere.
Als iemand mij vraagt: May Day, hoe is je leven begonnen? Dan kan ik zeggen: kijk maar naar 'POSE' met mij als Blanca en Covergirl Sunny als Elektra. Onze meiden en ik bedoel: Sunny, Camilla Tuhuleruw , Tucky, Mystica, Tabitha, Cheetrah Saida Sewrattan , Geena, Rika, Nickie Nicole en een paar anderen ... wij leefden dat leven, we creƫerden ons eigen familie, gehaat maar we hielden wel van elkaar, deden wat we moesten doen om te overleven en het maakte ons 'POWER' vrouwen van de wereld.
Het was niet altijd gemakkelijk, maar terugkijkend, het was het allemaal wel waard, en ik zou het niet anders gedaan hebben.
Ik denk dat'POSE' een serie is die door iedereen gezien moet worden. Niet alleen voor onze broers en zussen van de LGBTQ familie, maar voor iedereen die een heel belangrijk verhaal of de echte geschiedenis ervan wil leren kennen. Daarnaast is de serie echt leuk om te bekijken. PS: Het verhaal over het hebben van een lijk in een kast ... IS EEN ECHT VERHAAL.
Bekijk de documentaire 'Paris Is Burning' de serie 'POSE' is gebaseerd op deze documentaire.
Samen met de Queen of Drags RuPaul