Behind The Stars alle edities OKTOBER | Page 80

Een half jaar geleden kwam ik op het idee om een keer (over de grens) naar een

concert te gaan van Helene Fischer. Ik volg haar al een tijdje, niet als fan maar meer als een bewonderaar, nadat ik op Youtube video's van haar zag.

Toevallig ben ik één van de beheerders van de fansite van Sasja Brouwers. En laat Sasja nou toevallig drie nummers van Helene Fischer in het Nederlands hebben opgenomen. 'Van Hier Naar Oneindig', 'Ademloos' en haar laatste nieuwe single 'Onze Dag'.

Ik heb het er met Sasja over gehad of ze misschien zin had om mee te gaan naar het concert. Nou dat hoefde ik geen twee keer te zeggen. Sasja was gelijk door het dolle heen en haar man Eric wilde ook graag mee, maar hij kon niet en daarom is Sasja's beste vriendin Aukelina meegegaan.

1 oktober was het zover. Na een half jaar in spanning te hebben gezeten reden we met de auto richting Dortmund.

Even over Helene Fischer. Want wie wij ook spreken, niemand kent haar. Best gek, want wat wij live hebben gezien is echt ongelofelijk.

Wat een superster is zij . Werkelijk alles doet ze. Ze hangt in de trapeze, ze is zeer behendig en lenig. En tussendoor zingt ze vrolijk door. Het plezier spat de hele avond van haar af. Zo zie je artiesten graag: niet dat ze het optreden afraffelen maar dat ze ervoor zorgen dat de mensen die een kaartje hebben gekocht (voor sommige is dat veel geld) vooral genieten.

Sasja, Aukelina en ik waren geraakt, ook door het publiek. Want wat zijn ze daar heerlijk, van jong tot oud , iedereen genoot en niemand die het in zijn hoofd haalde om tijdens de show drinken te gaan halen, iedereen wacht op de pauze.

Foto 's / tekst - Pauline van Delden