Tatjana Simic
Buurman, wat doet u nu?
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen gaat Cath Luyten op zoek naar de dame die zorgde voor de titel van haar programma: Tatjana Simic
Tatjana laat Cath binnen in haar luxueuze appartement in Monaco en in haar leven. Ze vertelt over haar rol in de film Flodder en vooral over de bewuste scène.
Voordat Tatjana drie jaar geleden naar Monaco verhuisde woonde ze in Nederland. Maar oorspronkelijk komt ze uit Zagreb. Waarom ging ze daar weg met haar moeder en zusje? "Mijn moeder vluchtte naar Nederland om mijn vader te ontlopen. Hij was bezitterig en jaloers." Gelukkig vond Tatjana na die moeilijke jeugd rust bij haar vriend Lex. Die houdt zich doorgaans afzijdig, maar Cath kreeg de kans om hem samen met Tatjana te spreken.
Iedereen herinnert zich nog de scène uit de film Flodder met Tatjana Simic en haar buurman. Dertig jaar later blijft deze filmscène haar achtervolgen. Ze was erg zenuwachtig voor de opnames en spreekt er emotioneel over met Cath.
Ik heb gehuild voor de opnames. Het was een rare scène met een man die achter mij stond en me moest beetpakken. Heel eng vond ik dat.
Waarom werd Tatjana gekozen voor de rol van Kees Flodder?
Ik ben heel eerlijk. Als ik geen borsten had, had ik de rol in Flodder nooit gekregen. Het was heel simpel. Het was niet gewoon een leuk gezichtje en kunnen acteren, daar waren genoeg meisjes voor.