Gerard Cox
Binnenkort weer met
Joke Bruijs in de Oasebar
Joke speelt Alie en Gerard is Harry. Ooit de drijvende krachten achter de bekende Rotterdamse schnabbelkroeg De Oase Bar. Maar de tijden zijn veranderd. De bar is inmiddels wat vervallen en Harry wordt een beetje vergeetachtig. Alie weet hoe ze met de situatie om moet gaan 'voorzichtigheid is nodig en tegenspreken is verboden.' Dus voor Harry is de bar nog steeds De Oase Bar van weleer en hij is in de veronderstelling dat iedere artiest er nog graag wil optreden. De Oase Bar bestaat toch 60 jaar? Het is toch reden voor een feestje?
Maar lukt het Alie samen met Willemijn (Peggy Vrijens) de Oase Bar weer in volle glorie te laten herleven? Komen de gastartiesten langs? Beleef het mee in De Oase Bar.
De Oase Bar is een roemruchte kroeg uit de jaren van de Wederopbouw, en nog steeds gevestigd in Rotterdam. Vroeger werd hij gerund door de legendarische componist, tekstschrijver en muzikant Jaap Valkhoff en zijn jongere broer Arie. Alle grote sterren en schnabbelartiesten vonden elkaar op of onder het biljart. Er werd gezongen, gelachen en gedronken, en die tijd komt terug. Gerard en Joke spelen de uitbaters van deze variété kroeg uit Rotterdam. Zij verlangen samen terug naar de tijd van toen om met het toegestroomde publiek een topavond te beleven. Vol muziek, humor en de nodige nostalgie.