JOHAN VLEMMIX IN HET REUZENRAD OP DE PIER IN SCHEVENINGEN.
“Toen wij door Anita en Johan werden benaderd met hun ideeën wilden we direct meewerken. In ons reuzenrad bestaat al de mogelijkheid om te lunchen of dineren en overnachten kan daar wellicht nu ook bij” aldus Perry Oerlemans van SkyView Attractions Group.
Johan Vlemmix heeft woensdag 5 april om 10.00 uur zijn intrek gnomen in zijn tijdelijke nieuwe woning. Vrijdagavond 7 april om 20.00 uur gaan de deuren weer open en is het nieuwe record gevestigd. De Hema steunt deze actie en heeft het interieur van de cabine opgefleurd met wat kussentjes, tafelkleedje en decoratie met lentekleuren.
SkyView de Pier blijft deze dagen gewoon geopend tijdens de reguliere openingstijden. Bezoekers kunnen dan ook samen met Johan genieten van het uitzicht. Daarnaast zullen ook verschillende BN-ers aanschuiven. Donaties kan het publiek doen tijdens deze recordpoging bij de collectanten op het reuzenrad of via website www.keepanitawalking.nl