‘ FRIDAY , 1 ST OF JULY ’
‘ DRIJF ’
‘ RACHID ’
‘ FRIDAY , 1 ST OF JULY ’
De levens van twee buren , de ene een vrome joodse vrouw , de andere seculier , kruisen elkaar tijdens een stroomstoring . Beiden worden gedreven door nieuwsgierigheid naar wat ze tot dan niet konden zien .
WINNAAR BESTE VLAAMSE FICTIE , KORTFILMFESTIVAL LEUVEN 2023 BESTE CINEMATOGRAFIE , KORTFILMFESTIVAL LEUVEN 2023
( Sarah Lederman , België , 14 min , 2023 )
‘ DRIJF ’
Jeremy en Aurora zijn verdwaald op zee . Op de uitgestrekte oceaan zitten ze samen op een kleine boomstam . Doordat ze elkaars verlangens en grenzen niet begrijpen , wordt de strijd om te overleven en voor het voortbestaan van hun relatie een grote puinhoop .
PUBLIEKSPRIJS IN DE COMPETITIE ANIMATIE , KORTFILMFESTIVAL LEUVEN 2023
( Levi Stoops , België , 15 min , 2023 )
Fi
7
‘ RACHID ’
Rachid , een 21-jarige enthousiaste jonge man van Marokkaanse afkomst , heeft één doel : een job vinden . Vol vertrouwen stelt hij zich kandidaat als afwasser in een restaurant , dat lijkt hem toch een job die iedereen kan doen . Maar al snel blijkt dat het allemaal niet zo simpel is als hij denkt .
PUBLIEKSPRIJS IN DE VLAAMSE FICTIECOMPETITIE , KORTFILMFESTIVAL LEUVEN 2023 PERSPRIJS IN DE VLAAMSE FICTIECOMPETITIE , KORTFILMFESTIVAL LEUVEN 2023
( Rachida El Garani , België , 19 min , 2023 )
ZATERDAG 8 MAART 2025 / 20U / THEATER HEMELHOEVE / VRIEND & VVK 4 EURO / KASSA 6 EURO
12 +