Digital publication | Page 61

Maar vooral de opmerkingen over hun woning en auto vallen verkeerd. De Jong zou hun huis hebben omschreven als een ‘piepklein’ huurhuis en zijn auto als een ‘gammele vierdehands’. Kevin rijdt in een Peugeot 208 uit 2018 en begrijpt naar eigen zeggen niet waarom daar zo neerbuigend over wordt gedaan. „Het is gewoon een prima auto”, maakt hij duidelijk.

Is huren ineens armoedig?’

Kevin vindt dat de kritiek verder gaat dan alleen zijn eigen gezin. Volgens hem wordt door de manier waarop over hun huis en auto wordt geschreven, de indruk gewekt dat mensen die huren en geen dure auto rijden automatisch een armoedig leven leiden.

En daar heeft hij moeite mee. Want volgens Kevin geldt voor een groot deel van Nederland dat een huurwoning en een normale auto simpelweg de dagelijkse realiteit zijn. Aan het einde van zijn video richt hij zich rechtstreeks tot Angela de Jong. Met een flinke dosis sarcasme verwijst hij naar een eerder artikel waarin ook foto's van haar eigen woning werden gepubliceerd.

„We kunnen niet allemaal zo’n villa van een miljoen kopen, hè Angela”, sneert hij. Om vervolgens met een glimlach af te sluiten: „Maar verder echt superleuk dat je kijkt.”

Of Angela de Jong op de aanval van Kevin zal reageren, moet nog blijken. Eén ding is duidelijk: de familie Curry krijgt met de realityserie niet alleen een kijkje in hun eigen leven, maar inmiddels ook een stevige discussie over rijkdom, wonen en de manier waarop bekende Nederlanders worden beoordeeld.

Adam’s Family: 25 jaar later is iedere donderdag om 20.30 uur te zien bij RTL 5 en Videoland.