Het was weer tijd om verder te gaan, want wij wilden natuurlijk ook de Frozen-attractie uitproberen. Die was echt ontzettend leuk en prachtig gemaakt, al was de wachtrij zoals we inmiddels gewend waren weer eens belachelijk lang. Maar goed, uiteindelijk hadden we het er wel voor over.
Daarna hebben we daar wat gegeten en gedronken. We hadden zelf ook drinken meegenomen, want de prijzen in Disney zijn werkelijk niet normaal.
Na het eten was er buiten een Frozen-show op het water. Tot aan de Frozen-attractie hadden we eigenlijk heerlijk weer. Het was af en toe een beetje miezerig en bewolkt, maar dat vonden wij juist wel lekker. Niet te warm en prima om in het park rond te lopen.
Maar tijdens de Frozen-show veranderde dat ineens. De zon begon behoorlijk te branden. Ik had het er al snel warm van en heb mijn blouse maar over mijn benen gelegd om mijn huid een beetje tegen de zon te beschermen. Er kwam een man naar me toe die vroeg of ik misschien een paraplu wilde hebben. Alsof het zo moest zijn. Ik heb namelijk een zonneallergie, dus die paraplu kwam precies op het goede moment. Ik kon lekker in de schaduw van die paraplu de show bekijken.