Digital publication | Page 33

Zangeres Vanessa maakt na twintig jaar comeback tijdens Milkshake

Vanessa (72) is vrijdag 26 juli de hoofdact tijdens de opening van het festival Milkshake in de Amsterdamse Gashouder. Met het optreden maakt de zangeres na bijna twintig jaar haar comeback op een podium.

Vanessa, de naam die Connie Witteman als artiest gebruikte, werd in de jaren tachtig beroemd toen zij de nationale en internationale hitlijsten bestormde. Zij had hits met nummers als 'In The Heat Of The Night', 'Upside Down', 'Dynamite' en 'Cheerio'. Als actrice was zij in die periode onder meer te zien in de film De Boezemvriend van André van Duin. Ook poseerde Vanessa voor de Penthouse en de Playboy.

De zangeres liet weten dat ze enorm uitkijkt naar haar comeback. “Ik ben zo blij. De één kijkt uit op mijn leeftijd naar een aanleunwoning, ik kijk uit naar de bühne!" En niet alleen Vanessa maar ook haar fans blijken er heel veel zin in te hebben. "Ik krijg nu al zoveel hartverwarmende reacties. Mijn Instagram stroomt over, dat doet me goed, ik heb er zeer veel zin in."

Voor de openingsavond zijn nog enkele kaarten beschikbaar. Het festival zelf, dat plaatsvindt op 27 en 28 juli, is helemaal uitverkocht.